Przechowuj wspomnienia w pięknym miejscu, czyli o albumach fotograficznych

Praktycznie każdy i praktycznie wszędzie uwiecznia chwile ze swoje życia w postaci zdjęć. Fotografujemy zachwycającą przyrodę i architekturę czy nasze dzieci. Chcemy uchwycić najpiękniejsze bądź najzabawniejsze momenty z rodzinnych wakacji lub imprezy z przyjaciółmi. A w dobie nowoczesnych smartfonów, których producenci prześcigają się w coraz to lepszych parametrach dotyczących aparatów fotograficznych, robienie zdjęć staje się banalnie proste i możliwe w każdym momencie.

1 2 3 – niezastąpione albumy

Wykonanie zdjęć to tylko pierwszy krok. Drugi to ich wywołanie. A trzeci to uporządkowanie i przechowywanie ich w eleganckiej formie. W tym celu firma Siloo proponuje piękne i praktyczne albumy fotograficzne. Ich oryginalna okładka, wykonana z ekologicznej sklejki brzozowej pozwala na zachowanie albumu w podstawowej formie lub jego dowolne ozdobienie. Jeśli będzie zawierał zdjęcia z wyprawy w Bieszczady, możemy narysować na nim góry, a jeśli z wakacji nad Bałtykiem – morze i plażę. Nie tylko będziemy mogli stworzyć oryginalną oprawę, ale też z łatwością znajdziemy później zdjęcia, które nas interesują. Album jest również pomocny, gdy chcemy pochwalić się naszymi wspomnieniami z osobami bliskimi czy znajomymi. W takiej formie będzie im wygodnie przeglądać poszczególne zdjęcia, a opisy lub daty, które mogą się pod nimi znaleźć pozwolą umiejscowić fragmenty naszego życia w czasie.

Album z metryczką w prezencie dla maluchów

Firma Siloo, podsuwając pomysł na oryginalny prezent, stworzyła album z metryczką na okładce. Znajduj się tam imię dziecka, data, godzina i miejsce jego urodzenia oraz waga i wzrost. To fantastyczny podarunek z okazji narodzin dziecka, chrztu czy po prostu pierwszych odwiedzin w domu po powrocie ze szpitala. Takie albumy pomieszczą wiele zdjęć w różnych formatach. Z pewnością każdy rodzic, po dłuższym czasie z chęcią wróci pamięcią do wspomnień, gdy jego pociecha uczyła się siadać i stawiać pierwsze kroki lub mogła pochwalić się pierwszym ząbkiem.

Sprawdź ofertę ręcznie wykonanych albumów oraz innych produktów manufaktury Siloo na https://www.siloo.pl