Powiedz STOP zmarszczkom! Odmładzanie laserowe twarzy

 

Odmładzanie laserowe twarzy to coraz częściej stosowana praktyka kosmetologiczna wśród Polek. Lifting bez skalpela jest możliwy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz platform. Odmładzanie laserowe twarzy to znacznie bardziej delikatna forma odbudowy niż dermabrazja czy głębokie peelingi chemiczne. Zabieg odmładzania skóry za pomocą lasera jest kuracją uniwersalną, ponieważ usuwa jednocześnie drobne zmarszczki, przebarwienia, a nawet piegi oraz rozszerzone naczynka krwionośne i pory.

Na czym polega odmładzanie laserowe twarzy?

Odmładzanie laserowe twarzy odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych wiązek światła. Tzw. urządzenie IPL produkuje fale o różnej długości, w różnych kierunkach. Odmładzanie twarzy za pomocą lasera pozwala na pozbycie się wielu skutków fotostarzenia, odbudowując przy tym skórę i przywracając jej elastyczność. Odmładzanie laserowe twarzy jest zabiegiem praktycznie bezinwazyjnym i w pełni bezpiecznym.

Odmładzanie laserowe twarzy Alma Harmony i iPixel

Odmładzanie laserowe twarzy przy użyciu głowicy iPixel zostało zaprojektowane do użytku z platformą Alma Harmony, m.in. dla takich zabiegów, jak: resurfacing czy likwidacja zmarszczek oraz blizn. Modularne rolki w technologii, umożliwiają równomierny i precyzyjny ruch końcówki lasera po obszarze poddanym zabiegowi. Większa moc iPixel, pozwala na rozszerzenie strefy termicznej oraz ablacji wokół mikrourazu, który zosataje dokonany w skórze, co w konsekwencji przekłada się na lepsze rezultaty po zabiegu. Wpływa to korzystnie na efektywność́ odmładzania laserowego twarzy, a także znacznie skraca czas rekonwalescencji, przyczyniając się do skutecznej regeneracji komórek skóry.

Szukasz sprawdzonych zabiegów kosmetycznych? Zapoznaj się z ofertą od https://evospa.pl