Ford Fiesta – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Po czterdziestu latach od uruchomienia pierwszego wydania i po dziesięciu od ostatniej odsłony, Ford Fiesta wreszcie doczekał się ósmej wersji. Kultowy model małych samochodów miejskich teraz zaskakuje nowoczesnym stylem i bogactwem innowacyjnych technologii. Został bowiem wyposażony w rozwiązania do tej pory zarezerwowane jedynie dla większych samochodów.

Wyjątkowy wygląd

Nowy Ford Fiesta to przede wszystkim wyrazisty, nowoczesny, fascynujący design, który podkreślają miękkie linie aerodynamicznego nadwozia. Niesamowite jest również stylowe wnętrze i wysokiej klasy, staranne wykończenie. Jednak na tym nie koniec – Fiesta to auto niezwykle wszechstronne. Prócz standardowych odmian dostępne jest także w specjalnej usportowionej wersji ST-Line, luksusowej Vignale oraz, ku zaskoczeniu wszystkich fanów motoryzacji – uterenowionej Active (od 2018 r.). Każdy może więc liczyć na duże możliwości personalizacji, zwłaszcza, że Ford oferuje również nietypowe konfiguracje kolorystyczne oraz niestandardowe formy wykończenia.

Zaawansowane technologie

Aktywny asystent parkowania, inteligentny tempomat, system kontroli pasa ruchu, rozpoznawanie znaków drogowych, automatyczne sterowanie światłami drogowymi, system monitorowania martwego pola w lusterkach oraz układ kierowniczy ze wspomaganiem elektrycznym to elementy, które absolutnie wyróżniają Fiestę z tłumu samochodów klasy B. Co więcej, pojawiają się w niej także rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo: system zapobiegania kolizjom, poduszki powietrzne (kierowcy, pasażera, boczne i kurtynowe), alarm obwodowy, podwójny zamek antywłamaniowy, systemy zwiększające kontrolę nad hamowaniem (ABS, EBD, EBA), system stabilizacji toru jazdy przyczepy (holowanie) i ostrzeganie o hamowaniu awaryjnym.

Robi wrażenie, prawda?

Sprawdź ofertę salonu forda Ursyncar na stronie http://www.ursyncar.pl/