Druk naklejek samoprzylepnych w DrukarniaFortuny.pl

W naszej firmie realizujemy profesjonalny druk naklejek samoprzylepnych w różnych kształtach oraz rozmiarach.

Nasze naklejki drukujemy na białej folii samoprzylepnej, matowej lub błyszczącej, o grubości 100 mikronów. Używamy bardzo mocnego, transparentnego kleju akrylowego, dlatego też nasze naklejki samoprzylepne mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Staramy się o to, aby nasze naklejki odznaczały się bardzo dużą trwałością oraz wytrzymałością. Aby uzyskać taki efekt, stosujemy laminowanie. Możecie państwo skorzystać z laminatu zwykłego lub laminatu UV, który wybierany jest w przypadku, kiedy naklejki mają być wyeksponowane na zewnątrz oraz w miejscach, które są mocno nasłonecznione.

Nasze naklejki samoprzylepne mogą mieć rozmaite kształty – nie tylko prostokątne lub kwadratowe, ale nawet kształty zupełnie niestandardowe. Wycinamy je specjalnym ploterem tnącym. W przypadku, kiedy wybieracie Państwo własny, niestandardowy kształt, wystarczy wysłać do nas maskę cięcia, czyli linie wektorowe, w postaci pliku PDF.

Standardowo wysyłamy zamówione naklejki samoprzylepne w postaci arkuszy A3 (chyba, że naklejka jest większego formatu) lub nawet w postaci pojedynczych użytków.

Naklejki są drukowane jednostronnie.

Aby mieć pewność, że zamówione przez Państwa naklejki samoprzylepne będą spełniały Państwa oczekiwania, warto wiedzieć, jak przygotować projekt. Najważniejsze wytyczne to:

  • rozdzielczość, która powinna mieścić się z przedziale 100-300 dpi
  • minimalna wielość pisma drukowanego więcej niż jednym kolorem – 8 pkt
  • zachowanie marginesu bezpieczeństwa minimum 5 mm
  • zastosowanie kolorystyki CMYK (4 kolory)
  • wykrojnik w pliku PDF
  • brak profili ICC
  • wycentrowanie projektu w pliku
  • maksymalna szerokość naklejki w 1 elemencie – 155 cm (istnieje możliwość wydruku większego formatu – wówczas drukujemy elementy, które później przyklejamy na tak zwaną „zakładkę”.

Szczegółowe wytyczne odnośnie przygotowania projektu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Przygotowanie”. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia każdy plik jest przez nas dokładnie sprawdzany, więc od razu zostajecie Państwo poinformowani o konieczności wprowadzenia ewentualnych poprawek.

Drukarnię Fortuny charakteryzuje szybki czas realizacji zlecenia – na zamówione naklejki samoprzylepne będziecie Państwo czekać maksymalnie 3 dni robocze, więc jeśli zależy Wam na czasie, to zapraszamy. Termin wysyłki to 24 godziny, a co najważniejsze – jest ona zupelnie darmowa, realizowana poprzez firmy kurierskie.

Naklejki samoprzylepne mogą być dodatkowym, bardzo atrakcyjnym gadżetem reklamowym dla Państwa firmy, usług i produktów. Im większa ilość zamówionych materiałów, tym mniejsza wychodzi dla Państwa cena jednostkowa za sztukę. Na naszej witrynie internetowej https://drukarniafortuny.pl/naklejki znajdziecie szczegółowy cennik. Jest tam również formularz do złożenia zamówienia z określeniem wszystkich wytycznych, co na pewno ułatwi Państwu tą kwestię. Zapraszamy – https://drukarniafortuny.pl/!