Bagażnik dachowy uniwersalny – model na przyssawkę

 

Czas urlopów – najczęściej w okresie letnim, to dla wielu z nas okres wypoczynku w niezapomnianych miejscach. Oprócz bezchmurnego nieba, promiennego słońca oraz wysokich temperatur, bardzo ważne są kwestie bezpieczeństwa i wygody w trakcie trwania podróży. Przed dłuższą trasą, sen z powiek spędza kwestia transportu bagaży. Idealne mocowanie stanowi punkt wyjścia dla każdego kierowcy, który wybiera się w dalszą podróż. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór bagażnika dachowego uniwersalnego z przyssawką. Oto najważniejsze powody.

Bagażnik dachowy uniwersalny z przyssawką – jaki wybrać?

Bagażnik dachowy uniwersalny na przyssawkę to jeden z najbardziej optymalnych modeli wśród systemów nośnych samochodu, którego mocowanie odbywa się na górnej warstwie karoserii dachu. Bagażnik dachowy uniwersalny wyposażony w przyssawkę, jest nazywany również bagażnikiem próżniowym. Tutaj kluczową bazą pod montaż popularnego boxa  oraz innych akcesoriów motoryzacyjnych, będą: przyssawka, którą umieszcza się bezpośrednio na dachu wraz z podstawą bagażnika dachowego uniwersalnego oraz dołączona do zestawu pompka, skonstruowana do wytwarzania próżni. Dzięki tym elementom, bagażnik dachowy uniwersalny zostaje przymocowany do samochodu z ogromną siłą, a co najważniejsze – gumowe przyssawki w żaden sposób nie uszkodzą karoserii.

Najlepszy model bagażnika dachowego uniwersalnego

Bagażnik dachowy uniwersalny wyposażony w przyssawkę, stanowi w pełni bezpieczny oraz komfortowy system idealny dla boxów rowerowych, który w każdej chwili można w całości zdemontować z powierzchni auta, nie uszkadzając karoserii. Dzięki bagażnikowi dachowemu z przyssawką, nie jest wymagany montaż relingów czy haku holowniczego, co znacznie ułatwia pracę Najlepsze modele znajdziecie na www.amos.auto.pl.