Aranżacje wnętrz w stylu francuskim

Opisując styl francuski należy podkreślić, że utrzymane w nim wnętrza są klasyczne i bogato zdobione. Styl francuski wywodzi się przecież z baroku. Jednak wbrew przepychowi jaki panował w tamtych czasach. nowoczesne wnętrza w stylu francuskim charakteryzują się elegancją oraz prostotą. Styl francuski w aranżacji wnętrz to przede wszystkim naturalne materiały – stąd wybór najczęściej pada na naturalne drewno. Aranżacja wnętrz w stylu francuskim idealnie komponuje się z dodatkami w stylu prowansalskim lub w stylu glamour. Najczęściej ręcznie rzeźbione meble o opływowych liniach, kute krzesła, piękne zaokrąglone stoły o nieregularnych odcieniach brązu, a także dekoracje i eleganckie, jedwabne tkaniny, to główne cechy francuskich wnętrz.

Srebrna Francja Elegancja

Srebrne sztućce w stylu francuskim cechują się przede wszystkim elegancją oraz prostolinijnością. Sztućce Hefra modelu Francuskiego to zestaw o ponad klasycznym kształcie oraz eleganckim, szykownym wykończeniu. Zdobienia, jakie znajdują się na zakończeniu trzonka, subtelnie podkreślają prostą linię sztućców, zyskując tym samym szykowność oraz wytworność. Model nawiązuje do stylu francuskich przyjęć utrzymanych w duchu XIX-wiecznego klasycyzmu. Srebrne modele sztućców ozdobią każdy stół, który będzie idealnie współgrał z całą zastawą, wyróżniając się na tle popularnych zestawów.

Perfekcyjny obiad w francuskiej odsłonie

Galanteria stołowa w stylu francuskim to idealne rozwiązanie dla osób ceniących klasykę w najlepszym wydaniu. Wysokiej jakości srebrne elementy galanterii stołowej w modelu francuskim znajdziecie tutaj. Wśród nich pojawia się: francuski zestaw obiadowy, sztućce oraz specjalnie przeznaczone do mięs, ryb i sosów przybory w stylu francuskim, a także pięknie i eleganckie cukiernice.

Szukasz eleganckiej srebrnej galanterii stołowej? Zajrzyj na https://hefra.pl